GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 7346688
nr 734 6688
Vas
Kina, Tobacco Leaf, höjd: 43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:38:50
100 kr
200 kr